Vertimų biuras LINGVOBALT, būdamas ilgamečiu Lietuvos vertimų biurų asociacijos nariu, kviečia dalyvauti Europos kalbų sektoriaus tyrime (ELIS).

Europos kalbų sektoriaus tyrimas yra skirtas laisvai samdomiems vertėjams ir redaktoriams, vertimo ir kitas kalbos paslaugas teikiančioms įmonėms, vertimo paslaugas perkančioms organizacijoms bei vertėjus ir redaktorius ruošiančioms švietimo įstaigoms. ELIS yra bendras Europos kalbų sektoriaus asociacijos (ELIA), vertimo magistrantūros programų tinklo (EMT), Europos vertimų biurų asociacijų sąjungos (EUATC), GALA, Europos Komisijos ir „Women in Localization“ projektas (WiL).

Tyrimo klausimai pateikiami 16 kalbų. Džiaugiamės, kad vertimų biuro LINGVOBALT komanda galėjo prisidėti prie šios puikios iniciatyvos, atlikdama tyrimo vertimą iš anglų kalbos į lietuvių kalbą.

Nuorodą į tyrimą rasite čia: https://elis-survey.org/

Atsakymus galima teikti iki sausio 31 d. vidurnakčio Centrinės Europos laiku. Sudalyvavę tyrime galėsite nemokamai užsiregistruoti į rezultatų aptarimo seminarą, kuris vyks kovo 21 d. nuo 17.00 val. iki 19.00 val. Lietuvos laiku. Nepraleiskite progos gauti naujausios informacijos apie kalbų sektoriaus tendencijas ir prognozes!