Kitos programos

Kitos vertimo programos

LINGVOBALT komanda naudojasi ne tik vertimo programomis ir kokybės kontrolės įrankiais, bet ir kitomis technologijomis, kurios padeda darbus atlikti greičiau ir veiksmingiau.

Bendrovėje naudojama debesų technologija paremta pažangi CRM ir projektų valdymo sistema, sukurta atsižvelgiant į vertimų biuro LINGVOBALT darbo specifiką ir kokybės valdymo procedūras. Ji padeda sistemingai kaupti duomenis, greitai rasti reikalingą dokumentą, tinkamai planuoti, organizuoti ir administruoti visus darbus, kontroliuoti jų vykdymą. Kasdieniame biuro darbe taip pat naudojamos PDF failų eksportavimo programos ir įrankiai, kurių pagalba galima dirbti su PDF formatu pateiktais tekstais, bei simbolių ir žodžių skaičiavimo įrankiai (pvz., „AnyCount“), kad būtų galima greitai nustatyti įvairių formatų ir dydžio dokumentų apimtį bei numatyti jų vertimo atlikimo terminą.

LINGVOBALT komandos nariai nuolat domisi naujovėmis vertimo technologijų srityje, kad galėtų mažinti užsakovų vertimui skirtas išlaidas ir teikti kokybiškas paslaugas, atitinkančias tarptautinius vertimo standartus ir individualius klientų poreikius.

Parašykite mums ir gaukite geriausią kainos pasiūlymą!

Siųsti užklausą