Vertimo kalbos

Vertimai raštu ir žodžiu į daugelį pasaulio kalbų

Vertimų biuras LINGVOBALT atlieka įvairių sričių (teisinius, techninius, medicininius ir kt.) vertimus į (iš) daugelį pasaulio kalbų: anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų, latvių, estų, čekų, bulgarų, kroatų, italų, ispanų, portugalų, olandų, vengrų, rumunų, ukrainiečių, baltarusių, slovakų, slovėnų, suomių, danų, norvegų, švedų, kinų, japonų, armėnų, arabų, graikų, gruzinų, turkų.

Mes taip pat siūlome vertimus iš vienos užsienio kalbos į kitą užsienio kalbą, pavyzdžiui, iš anglų k. į rusų k., iš rusų k. į anglų k., iš anglų k. į vokiečių k., iš vokiečių k. į anglų k., iš anglų k. į latvių k., iš latvių k. į anglų k., iš anglų k. į estų k., iš estų k. į anglų k. ir pan. Vertimai iš vienos užsienio kalbos į kitą užsienio kalbą atliekami tiesiogiai, teksto neverčiant į lietuvių k.

Vertimus paprastai atlieka gimtakalbiai vertėjai arba tą kalbą studijavę ir ją itin puikiai mokantys bei valdantys specialistai. Visi vertimai raštu atliekami vadovaujantis tarptautinio vertimo paslaugų standarto ISO 17100 ir Europos vertimo paslaugų standarto EN 15038 reikalavimais.

Parašykite mums ir gaukite geriausią kainos pasiūlymą!

Siųsti užklausą