Teksto redagavimas ir korektūra

Teksto redagavimas ir korektūra

LINGVOBALT siūlo tekstų lietuvių, anglų, rusų, prancūzų, vokiečių, lenkų ir kitomis kalbomis redagavimo ir korektūros paslaugas. Tekstų redagavimas yra svarbus kuriant verslo įvaizdį, ruošiant rinkodarinę, reprezentacinę ir spausdinti skirtą medžiagą. Redaguojant taisomos kalbos, terminijos ir stiliaus klaidos, aptariamas ir tobulinamas prasminių dalykų pateikimas. Korektūra padeda išvengti smulkiausių klaidų spausdinant tekstą.

LINGVOBALT taip pat siūlo vertimo patikrinimo paslaugą. Vertimą patikrina atitinkamos specializacijos vertėjas ir kalbos, į kurią tekstas verčiamas, redaktorius. Vertimą, kurio apimtis nėra didesnė nei pusė vertimo puslapio, patikrinsime nemokamai.

Teksto redagavimo kokybės užtikrinimas

Teksto redagavimas – tai savitas procesas, kurio eigą kontroliuoja patyręs projektų vadovas ir kuris sudarytas iš daugelio etapų: teksto analizės, redaktoriaus parinkimo, jo darbo priežiūros, galutinės kokybės kontrolės etapų. Tekstus redaguoja profesionalūs redaktoriai, dažniausiai gimtakalbiai, atrinkti pagal griežtus reikalavimus. Kiekvienas suredaguotas tekstas yra dar kartą tikrinamas projektų vadovo arba kito redaktoriaus, jei manoma, kad to reikia kokybiškam rezultatui užtikrinti.

Pasirinkę mus būsite tikri, kad:

  • tekstą gausite sutartu laiku ar anksčiau;
  • redaguojant bus atsižvelgta į visas jūsų pastabas ir pageidavimus;
  • suredaguotame tekste nebus gramatikos, stiliaus, rašybos ir kitų klaidų;
  • suredaguotas tekstas bus lengvai skaitomas ir suprantamas;
  • redaktorius neiškreips pradinio teksto prasmės.

Mūsų klientų atsiliepimai:

Patvirtiname, kad visi redagavimo darbai buvo atlikti kokybiškai ir laiku. UAB „Lingvobalt“ darbu mes, kaip užsakovai, esame patenkinti.
Jurgita Macijauskaitė-Bonda, Vytauto Didžiojo universitetas
Visi pateikti užsakymai buvo įvykdyti kokybiškai ir laiku.
Giedrius Lopata, UAB „Sanofi-aventis Lietuva“

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią kainos pasiūlymą!

Siųsti užklausą