Kitos kalbinės paslaugos

Garso ir vaizdo medžiagos šifravimas (transkribavimas). Teikdami šią paslaugą, mūsų specialistai atidžiai klausosi pateikto įrašo ir tiksliai perrašo išgirstą tekstą į dokumentą ta pačia kalba, kuria kalbama įraše. Jei užsakovas pageidauja, perrašytą tekstą galime išversti į reikiamą kalbą. Norint tinkamai suteikti šią paslaugą, svarbu turėti kokybišką įrašą. Kiekvienas projektas vertinamas individualiai. Užsakymo kaina priklauso nuo darbui atlikti skirtų valandų skaičiaus.

Tekstų rinkimas ir spausdinimas. Siūlome įvairių kalbų tekstų surinkimo ir spausdinimo paslaugas. Užsakovo pageidavimu surinktas ir išspausdintas tekstas nurodytam adresatui gali būti išsiųstas faksu, el. paštu, registruotu paštu arba per kurjerį.

Kopijavimas ir skenavimas. Mūsų biure teikiamos ir tokios paslaugos, kaip išverstų dokumentų skenavimas bei kopijavimas. Užsakovo pageidavimu nuskenuoti dokumentai gali būti išsiųsti nurodytu el. paštu arba faksu.

Vertimui skirtų dokumentų paėmimas ir atlikto vertimo pristatymas. Pagal susitarimą atvyksime į Jūsų biurą Vilniuje ir Klaipėdoje, kad paimtumėme vertimui skirtus dokumentus bei aptartumėme visus susijusius klausimus. Atliktus ir patvirtintus vertimus galime pristatyti tiesiai į biurą arba išsiųsti registruotu paštu, per kurjerį, nurodytu faksu ar el. paštu.

Pasirinkę mus būsite tikri, kad:

  • jūsų pateikta medžiaga bus tiksliai iššifruota ir profesionaliai išversta į pageidaujamą kalbą;
  • bus atsižvelgta į visas jūsų pastabas ir pageidavimus;
  • sutaupysite savo laiką, nes mes atliksime visus spausdinimo, kopijavimo, skenavimo ir siuntimo darbus;
  • jūsų dokumentai bus paimti ir pristatyti jūsų nurodytu adresui saugiai ir laiku.

Mūsų klientų atsiliepimai:

Jūs – geriausi!
Virginija Mikšytė, advokatų kontora PRIMUS
Laba ačiū! Na be jūsų – nei žingsnio!
Jurgita Motuzaitė, „Baltic Business Centre“

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią kainos pasiūlymą!

Siųsti užklausą