Dėkojame mūsų klientams už pasitikėjimą ir atliktų darbų įvertinimą:

Vertimų biuro „Lingvobalt“ atlikti vertimai pasižymi aukšta kokybe, išlaikytu vientisu didelės apimties dokumentų vertimo stiliumi, profesionaliai išverstais tekstais su specifiniais teisės, verslo bei finansų srities terminais.
Rekomenduodami UAB „Lingvobalt“ paslaugas norime atkreipti dėmesį į lankstų šio vertimų biuro administracijos požiūrį, suteikiantį galimybę laiku gauti skubų ir kokybišką vertimą.
Renaldas Baliūtis, advokatas
LINGVOBALT vertimų biuras yra sąžiningas, atsakingas ir punktualus. Teikiamos profesionalios vertimo paslaugos, vertimai visada atliekami tinkamai ir laiku.
Vilma Vaicekauskaitė, VĮ Lietuvos oro uostai
Labai džiaugiamės pasirinkę kompanijos LINGVOBALT teikiamas vertimo paslaugas. Per ypatingai trumpą laiko tarpą vertimai buvo atlikti puikiai. Pajutome, kad šios įmonės darbuotojau dėjo visas pastangas, kad klientas liktų patenkintas ir visi darbai būtų atlikti laiku, todėl nuoširdžiai už tai dėkojame. Pasitikime šia įmone ir būtinai kreipsimės į ją ateityje.
Jūratė Janavičienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Labai dėkoju už operatyvų ir kokybišką vertimą.
Jūratė Aželionytė, Europos investicijų fondas
Vertimas buvo puikus! Labai dėkoju už gerą ir operatyvų darbą.
Inga Miliauskienė, Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija
Visada malonu dirbti su profesionalais – užsakymus visuomet priima atsakingai, darbą atlieka kokybiškai ir laiku. Gerbiame partnerius, kurie laikosi žodžio, dirba lanksčiai ir visuomet stengiasi išpildyti kliento pageidavimus.
Lina Stanienė, UAB „Kesko Senukai Lithuania“
Atlikti vertimai visiškai atitinka mūsų lūkesčius ir poreikius. Darbai atliekami greitai, kokybiškai ir laiku. Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su LINGVOBALT įmone.
Jevgenij Gafurov, UAB „Eilorita“
LINGVOBALT – viena profesionaliausių vertimo agentūrų, su kuria teko dirbti. Darbuotojų komanda yra labai lanksti ir visada pasiruošusi padėti. Labai tai vertiname. Puikus vertėjų darbas ir geras techninių terminų žinojimas leido sėkmingai paruošti įrankių naudojimo instrukcijas keliomis kalbomis. Planuojame ir toliau dirbti su LINGVOBALT įmone.
Tomas Morkūnas, UAB „Litfix“
Tekstai verčiami greitai ir tiksliai. Vienareikšmiškai rekomenduoju ir linkiu sėkmės darbuose.
Dovydas Šteimantas, UAB „Green Deal LT“
Jūsų kompanijos teikiamos paslaugos leidžia užtikrinti efektyvų bendradarbiavimą su mūsų partneriais užsienyje. Pasirinkome jūsų kompaniją, nes manome, kad kainos ir kokybės santykis yra labai geras.
Jurga Morkūnienė, UAB „Addus“
Mūsų įmonei nuolat reikia vertimo paslaugų. Sėkmingai bendradarbiaujame su „Lingvobalt“ vertimų biuru, kuris teikia profesionalias vertimo paslaugas. Čia dirbantys žmonės yra tikri savo darbo profesionalai.
Algimantas Bakutis, UAB „Albaservis“
Labai dėkojame už atliktą vertimą. Tekstas anglų kalba skamba puikiai!
Dr. Anthony Monks, „Translate (GB) Ltd“
Laba labai ačiū! Na be jūsų – nei žingsnio!
Jurgita Motuzaitė, „Baltic Business Centre“
Vertimas – puikus, visiškai nesijaučia, kad tai vertimas, žodžiai, sakiniai…viskas skamba labai natūraliai… vertime nepastebėjome nei vienos klaidos.
Aleksandra Lipa, „Webcertain Translates“
Jūs – geriausi!
Virginija Mikšytė, Advokatų kontora PRIMUS
Patvirtiname, kad visi vertimai ir redagavimo darbai buvo atlikti kokybiškai ir laiku.
Jurgita Macijauskaitė-Bonda, Vytauto Didžiojo universitetas
UAB „Lingvobalt“ darbu, kaip darbų užsakovai, esame patenkinti.
Valerijus Kuznecovas, Klaipėdos valstybinė kolegija
LINGVOBALT suteikė mums su sveikatos apsaugos sritimi susijusias vertimo raštu paslaugas. Patvirtinu, kad vertimai buvo atlikti profesionaliai, kokybiškai ir laiku.
Roma Mockutė, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba
Visi užsakymai buvo įvykdyti kokybiškai ir laiku.
Giedrius Lopata, UAB „Sanofi-aventis Lietuva“
Vertimai iš tiesų atliekami kokybiškai, nepriekaištingas aptarnavimas.
Evelina Ylaitė , UAB „PKC Group Lithuania“