Vertimų biuras LINGVOBALT atlieka įvairių sričių vertimus, įskaitant įvairios tematikos knygų ir leidinių vertimą. Per daugiau nei 10 veiklos metų LINGVOBALT komanda išvertė ir suredagavo daugybę knygų, straipsnių, mokslinių ir publicistinių leidinių istorijos, ekonomikos, psichologijos, politikos bei verslo tema.

Vienas iš neseniai atliktų darbų – G. Keller ir J. Papasan knygos „Tik V1ENAS dalykas“ vertimas iš anglų kalbos į lietuvių kalbą. Ši knyga laimėjo 12 apdovanojimų ir yra įtraukta į 100 geriausių visų laikų verslo knygų sąrašą. Ji pateikia veiksmingą metodiką, kaip sutelkti dėmesį, energiją ir pastangas į tai, kas svarbiausia, ir gyventi pilnavertį bei prasmingą gyvenimą, sumažinti stresą, nepamesti aiškaus ir tikrojo savo tikslo.

Šios knygos vertimo iniciatorius ir leidėjas – UAB „TOC sprendimai“ vadovas, TOC ir LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius, dėkoja vertimų biuro LINGVOBALT komandai už profesionaliai atliktą darbą, taikliai ir sklandžiai perteiktas pagrindines knygos mintis. Jau daugelį metų džiaugiamės bendradarbiavimu su šios knygos leidėju ir tikimės, kad ne tik ši, bei ir kitos mūsų verstos knygos padės skaitytojams atrasti daug naudingų dalykų ir pasiekti savo gyvenimo tikslų.