2018 m. spalio 18 d. vertimų biuro LINGVOBALT vertėjai dalyvavo Klaipėdos Smiltynės jachtklube organizuojamame renginyje „Laivybos turizmo vystymas Kuršių mariose, Nemuno deltoje ir pietų Baltijos kranto regione“.

Konferencijoje dalyvavo svečiai iš Pietų Baltijos regiono šalių: Lenkijos, Vokietijos, Danijos ir Lietuvos. Konferencija yra projekto „Pietų Baltijos krantas – ilgalaikių laivybos krypčių tarp šalių kūrimas MARRIAGE bendradarbiavimo tinklų pagrindu“ dalis.

Renginyje buvo skaitomi pranešimai anglų, lietuvių kalbomis, kuriuos sinchroniniu būdu vertė LINGVOBALT vertėjai. Vertimų biuras taip pat pasirūpino ir sinchroninio vertimo įranga. Renginyje vertimo klausėsi apie 40 dalyvių. Evelina Valaitytė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė, atsakinga už renginio organizavimą, dėkojo už suteiktas paslaugas. Anot jos, visi klausytojai – tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio – liko patenkinti vertėjų darbu, šiltu bendravimu bei profesionalumu.

Vertimų biuro LINGVOBALT vertėjai yra sukaupę didelę vertimo patirtį ne tik jūrininkystės, bet ir teisės, karybos, medicinos, informacinių technologijų, technikos ir kitose srityse. Daugelis jų yra išlaikę Europos Komisijos Vertimo žodžiu generalinio direktorato SCIC egzaminą ir yra akredituoti versti Europos Sąjungos įstaigose.