Vertimų biuras

Vertimų biuras Vilniuje

Vertimo paslaugos LINGVOBALT vertimų biure sėkmingai teikiamos jau daugiau kaip dešimtmetį – vertimų biuras buvo įkurtas 2008 m. Vilniuje. Sparčiai didėjantis vertimų biuro klientų ratas, jų pasitikėjimas bendrovės darbuotojų kompetencija ir nuolatinis augimas vertimo sektoriuje patvirtina LINGVOBALT teikiamų vertimo paslaugų kokybę. Nuo pat veiklos pradžios įmonė sėkmingai vykdo veiklą teikdama profesionalias vertimo raštu ir žodžiu, redagavimo ir kitas kalbines paslaugas Lietuvos įstaigoms ir įmonėms, ES institucijoms, tarptautinėms kompanijoms, privatiems asmenims. Vertimų biuras LINGVOBALT yra Lietuvos vertimų biurų asociacijos narys. Bendrovė nuolat bendradarbiauja su Lietuvos universitetais vertėjų rengimo klausimais ir dalyvauja profesinėse vertimų biurų konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Vertimų biuras LINGVOBALT yra įsikūręs Vilniuje verslo centre „Tower“, kuris yra vienas naujausių  ir pažangiausių verslo centrų Lietuvoje. Esame strategiškai puikioje vietoje, todėl lengvai pasiekiami iš bet kurios sostinės vietos. Jei gyvenate ar veiklą vykdote kitame Lietuvos mieste ar užsienyje, mūsų siūlomas paslaugas galite užsakyti ir internetu.

LINGVOBALT – tai patyrusių vertėjų, redaktorių ir projektų vadovų komanda, kurios pagrindinis tikslas – išsiaiškinti ir patenkinti Jūsų poreikius vertimo paslaugų srityje. Siekiame, kad mūsų patirtis, atsakingas požiūris į darbą ir naudojamos vertimo technologijos taptų Jūsų sėkmės dalimi.

Mūsų vertybės – tai principai, kuriais mes vadovaujamės savo kasdieniame darbe.

Profesionalumas

Siekiame, kad įmonės teikiamos vertimo paslaugos būtų suteikiamos laiku ir profesionaliai laikantis nustatytų standartų bei kokybės kontrolės procedūrų. Mums taip pat yra svarbu, kad vertimų biuro darbuotojai nuolat tobulintų turimas žinias ir įgūdžius.

Pelnytas pasitikėjimas

Svarbiausias mūsų tikslas – tai patenkinti klientų poreikius bei prisidėti prie jų sėkmės. Tikime, kad pasitikėjimas – tai svarbus ilgalaikės partnerystės ir abipusės pagarbos veiksnys.

Atsakingumas

Prisiimame atsakomybę už kiekvieną darbą, kurį atliekame, nes suvokiame kalbos poveikį ir įtaką sėkmingo verslo kūrimui, įvaizdžio formavimui, karjerai bei žmogaus pasitikėjimui savimi.

Mūsų pranašumai

 • Gausi kalbinių paslaugų pasiūla (vertimo paslaugos į (iš) anglų, lenkų, rusų, vokiečių, latvių, švedų, norvegų ir kitas kalbas)
 • Aukšta teikiamų vertimo paslaugų kokybė
 • Griežta vertimo paslaugų kokybės kontrolės sistema
 • Ilgametė patirtis ir žinios vertimo srityje
 • Naujausių vertimo technologijų taikymas
 • Atsakinga ir patyrusi vertimų biuro specialistų komanda
 • Operatyvus reagavimas į klientų poreikius

Kodėl LINGVOBALT vertimų biuras – būtent tai, ko Jums reikia?

 • Turime subūrę šaunią profesionalių vertėjų, redaktorių ir projektų vadovų komandą, kad jūsų patikėti darbai būtų patikimose rankose.
 • Nuolat tobulėjame ir siekiame aukščiausių rezultatų, esame lankstūs ir visada ieškome geriausių sprendimų.
 • Specializuojamės įvairiose vertimo srityse: technika, teisė, medicina, finansai, aviacija ir kt.
 • Siūlome puikų vertimo kainos ir kokybės santykį (vertimo raštu kainos ir su jais susijusi informacija pateikiama mūsų svetainės skiltyje „Kainos“).
 • Atsakingai žiūrime į kiekvieną mūsų vertimų biurui pateiktą užsakymą – kiekvienam darbui yra skiriamas individualus dėmesys ir jo vykdymą prižiūri patyręs projektų vadovas.
 • Vertimus tvirtiname pas notarą ir vertimų biuro antspaudu.

Parašykite mums ir gaukite geriausią kainos pasiūlymą!

Siųsti užklausą