Vertimų biuras

Vertimų biuras Vilniuje

Vertimų biuras LINGVOBALT buvo įkurtas 2008 m. Vilniuje. Nuo pat įsteigimo pradžios bendrovė sėkmingai vykdo veiklą teikdama profesionalias vertimo raštu ir žodžiu, redagavimo paslaugas Lietuvos įstaigoms ir įmonėms, ES institucijoms, tarptautinėms kompanijoms, privatiems asmenims. Vertimų biuras LINGVOBALT yra Lietuvos vertimų biurų asociacijos asocijuotasis narys. Bendrovė nuolat bendradarbiauja su Lietuvos universitetais vertėjų rengimo klausimais ir dalyvauja profesinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

2012 m. bendrovė atidarė filialą Klaipėdoje, o 2016 m. lapkritį įsikūrė naujame biure verslo centre „Quadrum Business City“, kuris yra vienas pažangiausių verslo centrų Lietuvoje.

LINGVOBALT – tai patyrusių vertėjų, redaktorių ir projektų vadovų komanda, kurios pagrindinis tikslas – išsiaiškinti ir patenkinti Jūsų poreikius kalbinių paslaugų srityje. Siekiame, kad mūsų patirtis, atsakingas požiūris į darbą ir naudojamos technologijos taptų Jūsų sėkmės dalimi.

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės – tai principai, kuriais mes vadovaujamės savo kasdieniame darbe.

Profesionalumas

Siekiame, kad įmonės teikiamos paslaugos būtų suteikiamos laiku ir profesionaliai laikantis nustatytų standartų bei kokybės kontrolės procedūrų. Mums taip pat yra svarbu, kad įmonės darbuotojai nuolat tobulintų turimas žinias ir įgūdžius.

Pelnytas pasitikėjimas

Svarbiausias mūsų tikslas – tai patenkinti klientų poreikius bei prisidėti prie jų sėkmės. Tikime, kad pasitikėjimas – tai svarbus ilgalaikės partnerystės ir abipusės pagarbos veiksnys.

Atsakingumas

Prisiimame atsakomybę už kiekvieną darbą, kurį atliekame, nes suvokiame kalbos poveikį ir įtaką sėkmingo verslo kūrimui, įvaizdžio formavimui, karjerai bei žmogaus pasitikėjimui savimi.

Mūsų pranašumai

  • Gausi kalbos paslaugų pasiūla
  • Aukšta teikiamų paslaugų kokybė
  • Griežta kokybės kontrolės sistema
  • Ilgametė patirtis ir žinios
  • Naujausių technologijų taikymas
  • Atsakinga ir patyrusi specialistų komanda
  • Operatyvus reagavimas į klientų poreikius

Parašykite mums ir gaukite geriausią kainos pasiūlymą!

Siųsti užklausą